تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین چتر ضد آب و بادوام [پرفروش] با قیمت ارزان

چتر یک وسیله کاربردی و ضروری برای فصل های بارانی می باشد . شما می توانید با استفاده از چتر در زیر باران راه بروید و از هوای بارانی و برفی بدون خیس شدن لذت ببرید.

نکات خرید چتر مناسب

نحوه باز و بسته شدن

به طور کلی باز و بسته شدن چترها به 4 روش می باشد:

1.اولین مدل به صورت مکانیکی می باشد؛ یعنی به صورت دستی باز و بسته شود.

2.مدل دوم نیمه مکانیکی می باشد؛ یعنی از طریق یک حرکت باز شده و به صورت دستی بسته شود.

3.می‌تواند اتوماتیک باشد؛ یعنی از طریق زدن یک دکمه باز و بسته شود.

کنترل باد توسط

باد تاثیر زیادی روی عملکرد چتر دارد. چتری که با وزش باد شدید پشت و رو شود گزینه مناسبی نیست. چترهای تاشو کوچک معمولا با این مشکل مواجه می‌شوند در حالی که چترهای سنتی که مقاوم باشند این گونه نیستند.

جنس

بعضی از چترها از جنس خاصی ساخته شده‌اند و ضد آب و ضد باد هستند. سعی کنید چتری انتخاب کنید که جنس آن نایلون است. چون نایلون آب را دفع کرده و در نتیجه روی چتر به سرعت خیس نمی ‌شود.

سایز

در مورد سایز هم بهتر است چتری انتخاب کنید که سایز آن بین ۴۲ تا ۴۴ اینچ است؛ این اندازه، اندازه ایده‌ آل برای چترهایی است که تاشو هستند و در نتیجه به راحتی می ‌توانید آن‌ها را در کیف خود بگذارید.

قابلیت حمل و نقل

اگر شما در طول روز زیاد جا به جا می شوید، قابلیت حمل و نقل چتر فاکتور بسیار مهمی است. اگر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنید مدل های فشرده احتمالا برای شما مناسب‌ تر خواهند بود چون طول چترهای تاشو بین ۳۰ تا ۴۰ سانتی ‌متر است و می ‌توانید آن را به راحتی در کیف خود گذاشته و حمل کنید.

وزن

وزن چتر نیز فاکتور مهمی است و نباید بیش از حد سنگین باشد و نباید بیش از حد سبک باشد چون در مقابل باد مقاوم نخواهد بود. چتر مناسب چتری است که پوشش مناسبی هم همراهش داشته باشد که از آن در حالت بدون استفاده محافظت کند.

رنگ و طرح

چتر ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند که انتخاب آن تماما به سلیقه شما بستگی دارد اما پیشنهاد می کنیم از رنگ های تیره استفاده کنید تا هم با هر استایل و بوت و نیم بوتی ست شود هم کمتر کثیف شود.

در لیست زیر تعدادی از این چترهای زیبا و مقاوم در برابر آب و باد موجود است ، شما می توانید از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید