تو زیبا

خرید 40 مدل فوق العاده ترین چرخ گوشت [پرقدرت] ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

چرخ گوشت ها یکی از ابزار های مهم برای افرادی است که به کیفیت و سلامت مواد اولیه استفاده شده در غذا اهمیت می دهند. برای تهیه گوشت چرخ کرده ، سوسیس ، کبه و … بهترین وسیله استفاده ازچرخ گوشت خانگی می باشد.

اهمیت استفاده ازچرخ گوشت در منزل

برای تهیه گوشت چرخ شده شما دو روش را می توانید استفاده نمایید . در روش اول به مغازه یا فروشگاه مراجعه می کنید و گوشت چرخ شده ای که از کیفیت آن و همچنین مواد موجود در آن بی اطلاع هستید خرید می نمایید.

در روش دوم می توانید با استفاده از یک چرخ گوشت به مقدار دل خواه گوشت چرخ شده ، سوسیس و …. تهیه کنید و همچنین می توانید چربی موجود در آن را کنترل نمایید. در ضمن در این روش شما هنگام تهیه گوشت چرخ شده افزودنی های مورد نیاز و دلخواه خود را می توانید به راحتی به گوشت و سوسیس خود اضافه نمایید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین هدبند ورزشی مردانه و زنانه [پرفروش] باقیمت ارزان

نکات خریدچرخ گوشت

  • برای خریدچرخ گوشت باید به کارایی و قدرت موتور آن دقت کنید تا بتواندگوشت را در مدت زمان کمی چرخ کند. بدیهی است هرچه قدرت موتور بالاتر باشد، می تواند حجم بالایی ازگوشت را با سرعت بیشتری چرخ کند.
  • نکته ی دیگری که هنگام خرید این دستگاه باید توجه کنید این است که حسگر خنک کننده داشته باشد. به این معنا که اگرچرخ‌ گوشت برای مدت طولانی روشن ماند و داغ شد، دستگاه به صورت خودکار خاموش شود‌.

نکات افزایش دوام و ماندگاری چرخ گوشت

  • هنگام استفاده ازچرخ‌ گوشت توجه کنید که گوشتی راچرخ کنید که بدون رگ و پیه باشد. چون این رگ ها به دور تیغه موتور می پیچند و مانع از چرخش تیغه میشوند.
  • تکه های کوچک گوشت را درون گلوگاه قرار دهید.
  • به مدت زمان استفاده ازچرخ‌ گوشت دقت کنید که استفاده زیاد باعث داغی موتور نشود.
  • مراقب باشید که درون چرخ ‌گوشت، سبزی نریزید، چون آب موجود در سبزیجات به موتور دستگاه نفوذ پیدا می کند و باعث خرابی دستگاه می شود.
  • روشن کردن دستگاه بدون گوشت از عمر موتور می کاهد.

برندهای معتبر تولیدچرخ گوشت

پارس خزر ، پاناسونیک ، بوش ، گوسونیک ، آوا ، مولینکس ، والنوت ، دسینی ، کنوود ، فیلیپس ، فلر ، تولیپس ، بلک اند دکر ، هاردستون ، جی پاس ، همیلتون ، فکر ، تکنو و …. از برندهای محبوب و پرطرفدار تولید لوازم برقی اعم ازچرخ گوشت ، جاروبرقی ، غذاساز ، همزن برقی و … می باشند.

در لیست زیر نعدادی از این محصولات کاربردی از برندهای مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید