تو زیبا

خرید 40 مدل کارواش خانگی خوب ایرانی و خارجی [استاندارد] با قیمت ارزان

کارواش خانگی بر خلاف تصور عموم فقط وسیله ای برای شست و شوی خودرو نمی باشد؛ بلکه شما می توانید با استفاده از این محصول خودروها ، موتورسیکلت ها ، حیاط خانه ها ، راه پله ها ، دیوارها و … را شست و شو دهید و کثیفی ها را از بین ببرید.

استفاده درست از کارواش خانگی نقش موثری در کاهش زمان و مصرف آب در پاکسازی ها دارد.

نکات مهم خرید کارواش خانگی

برای خرید هر نوع وسیله برقی مثل دریل ، سنگ فرز و … بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید.

وزن مناسب

برای سهولت در جابه جایی بهتر است کارواشی را انتخاب کنید که از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار است ؛ همان طور که از نام این محصول معلوم است شما یک کارواش خانگی تهیه می کنید نه یک کارواش برای یک محیط صنعتی و بزرگ !

طول کابل منبع تغذیه

اغلب دستگاه های پمپاژ کننده در جهان با برق مستقیم شهری کار می کنند ؛ برخورداری از کابل بلند متصل کننده دستگاه به منبع تغذیه مورد نیازش می تواند سبب راحتی شما را فراهم کند و دغدغه نبود پریز برق را در برخی مکان ها از بین ببرد.

موتور قدرتمند

موتور قدرتمند به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ، بیشترین راندمان را داشته باشید.

پیشنهاد:
خرید 20 مدل بهترین سرویس غذا خوری آرکوپال [شیک و زیبا] با قیمت ارزان در بازار

قابلیت استفاده از مواد شوینده

کارواش ها تنوع زیادی دارند که شما عزیزان با  توجه به نیاز خود می توانید از میان مدل های مختلف بهترین نوع را انتخاب نمایید. برخی از مدل ها مخزنی دارند که شما می توانید مواد شوینده را با آب ترکیب کنید و از مخلوط آن ها به راحتی استفاده کنید.

حالت های مختلف شست و شو

مقدار پاشش آب و مواد شوینده در برخی دستگاه ها قابل تنظیم می باشد ؛به طور مثال پاشش مستقیم ، غیر مستقیم تحت زوایای مختلف .

مدل چرخ دار یا بدون چرخ

اگر نیاز است دستگاه را به فضای دیگری جهت انجام نظافت انتقال دهید بهتر است از مدل های چرخ دار استفاده کنید تا جابجایی و حمل آن ساده تر باشد. در بین انواع مختلف کارواش های خانگی مدل های سبک و چرخ دار نیز وجود دارد که براساس نیاز و محیط مورد استفاده می توان آن ها را انتخاب کرد.

آب گرم یا آب سرد

با توجه به نیاز خود می توانید مدل آب گرم و یا آب سرد را انتخاب نمایید؛ کارواش های آب گرم برای شست و شوی موتور و بخش های مختلف ماشین که به روغن و گریس آغشته شده است بیشترین کارایی را دارد.

کارواش آب سرد در بیشتر قسمت های قابل شست و شو کارایی دارد.

لنس مورد استفاده

به قسمت انتهایی لوله خروجی کارواش لنس می گویند . این قطعه اهمیت زیادی دارد از این رو شرکت های تولید کننده از یک گان و دو لنس با امکان پاشش متفاوت استفاده می کنند .

مزایای استفاده از کارواش خانگی

صرفه جویی در زمان

استفاده از کارواش خانگی صرفه جویی بالایی در زمان را نیز به همراه خواهد داشت و در کمترین زمان ممکن بیشترین عملیات شست و شو انجام خواهد شد. اگر برای تمیز کردن سطوحی از شیلنگ آب و یا روش های نظافتی دیگر استفاده شود فرد باید مدت زمان بیشتری را صرف انجام عملیات شستشو کند درحالی که استفاده از کارواش خانگی سرعت بالایی به کار بخشیده و سطح بیشتری را در زمان کمتر پاک خواهد کرد. همچنین برای شستشوی خودرو نیازی به انتظار نشستن در صف های طولانی کارواش‌ها نیست.

صرفه جویی در نیروی کار

از دیگر مزایای استفاده از کارواش خانگی می توان به صرفه جویی در نیروی کار نیز اشاره کرد. به کارگیری دستگاه کارواش خانگی موجب می شود انرژی کمتری صرف شده و کار توسط افراد کمتری انجام شود. آبی که با فشار بالا توسط دستگاه پمپاژ می شود می تواند کلیه آلودگی های موجود را از بین برده و نیروی کار کمتری نیز نیاز خواهد داشت. بنابراین صرفه جویی در نیروی کار نیز از دیگر مواردی است که موجب می شود استفاده از دستگاه کارواش خانگی اهمیت بسیاری داشته باشد.

صرفه جویی در مصرف آب

مهمترین مزیت استفاده از کارواش خانگی صرفه جویی در مصرف آب است. کارواش های خانگی کمتری میزان آب را مورد استفاده قرار داده و بهتر از دیگر روش های نظافتی عملکرد خواهند داشت. زمانی که برای شستشوی فضا و سطحی از شیلنگ استفاده می شود میزان مصرف آب بسیار بالا خواهد بود حال آنکه استفاده از کارواش خانگی موجب می شود تا مصرف آب به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات از برندهای مختلف مثل رونیکس و … موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید