تو زیبا

خرید 25 مدل کاور کفش ضدآب و پارچه ای [پرفروش] با قیمت ارزان در بازار

کاور کفش در لحظه سفر یا ورزش و همینطور در منزل ، مورد نیاز است و شما با تهیه آن ، جایی برای کفش‌ های خود فراهم می کنید.

کاربرد کاور کفش

شما به کمک یک کاورمیتوانید لوازم خود را کاورکنید و نظم خاصی به چیدمان کفش‌ های خود دهید و از آسیب‌ های احتمالی یا قبار که باعث کدر شدن کفش میشود جلوگیری کنید.

نکات مهم خرید کاور کفش

یکبار مصرف : روکش کفش یکبار مصرف از پارچه یا پلاستیک بسیار نازک ساخته شده است. این کاورها یک نوار لاستیکی کوچک در اطراف دهانه دارند و به گونه ای طراحی شده اند به طور کامل کفش شما را بپوشانند. از این نوع کاورها اغلب در مکانهای بهداشتی استفاده می شود. همچنین می توانید از آنها در خانه یا باغ استفاده کرد تا گرد و غبار و آلودگی وارد محیط نشود.
چندبار مصرف : کاور های چندبار مصرف معمولا از پارچه یا الیاف نخی ساخته می شوند، که قابلیت تنفس ‌پذیر دارند و از ایجاد رطوبت جلوگیری میکند. از این نوع کاورها معمولا در خانه یا سفر استفاده می شود. کافیست در منزل هر کفشی را که کمتر احتیاج دارید داخل کاور گذاشته و نظم خاصی به چیدمان کفش ‌های خود دهید و از آسیب ‌های احتمالی یا غبار که باعث کدر شدن کفش میشود جلوگیری کرد.

اندازه کاور کفش

روکش های کفش معمولاً در اندازه های مختلفی وجود دارند که اندازه های مختلف کفش را پوشش می دهند. در حالی که اکثر کاورها در اندازه متناسب با همه نوع کفش ساخته می شوند. اما سایز های بسیار بزرگتر هم از برخی برندها برای افرادی که کفش هایی با اندازه متوسطی ندارند (مثل بوت ها و چکمه ها) نیز وجود دارد.

پیشنهاد:
خرید 35 مدل بهترین توستر [باکیفیت] ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

رنگ کاور کفش

اکثر روکش های کفش های یکبار مصرف به رنگ آبی روشن هستند. اگرچه برخی از آنها به رنگ صورتی یا سفید نیز موجود هستند، اما تنوع زیادی ندارد. پوشش های قابل استفاده مجدد معمولاً در رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید یا خاکستری وجود دارند.

قابلیت تنظیم کاور کفش

اگرچه بیشتر روکش های کفش های یکبار مصرف در یک اندازه متناسب ساخته می شوند، اما برخی از روکش های قابل استفاده مجدد قابل تنظیم هستند. آنها معمولاً از بند، سگک یا قلاب و حلقه برای تنظیم تناسب استفاده می کنند.

در لیست زیر انواع کاور های پارچه ای و ضدآب و مسافرتی و … موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید