تو زیبا

خرید 30 مدل [بهترین] کرم ترمیم کننده پوست قوی و موثر با قیمت ارزان

کرم ترمیم کننده پوست همان طور که از نامش پیداست برای ترمیم جای جوش ، زخم ، اسکار و … به کار می رود.

کاربرد کرم ترمیم کننده پوست 

این کرم کاربردهای مختلفی دارد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

  • ترمیم اثر جوش
  • ترمیم اثر سوختگی
  • ترمیم اثر زخم
  • ترمیم اثر گزش حشرات
  • ترمیم اثر آکنه
پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین نخ دندان با کیفیت و موثر [و با قیمت ارزان] از بهترین برندهای 2020

ترکیبات کرم ترمیم کننده

در ترکیب کرم های ترمیم کننده موادی از جمله پترولاتیوم ، لانونین ، روغن های معدنی به عنوان مرطوب کننده رایج است. در این کرم ها موادی نیز وجود دارند که آب را جذب لایه خارجی پوست می کنند. این مواد گلیسرین، لسیتین و پروپیلن گلیکول هستند.

بسیاری از محصولات همچنین دارای مواد لازم برای نرم کردن لایه شاخی پوست هستند که لایه بالایی سلول ‌های پوست را کنار هم نگه می‌دارند؛ از جمله اوره، آلفا هیدروکسی اسید، لاکتیک اسید، سیتریک اسید، گلیکولیک اسید و آلانتوئین.

این ترکیبات به ریخته شدن و کاهش سلول ‌های مرده پوست کمک می‌کنند، آثار زخم های سطحی و جوش ها را بهبود می بخشند، به پوست کمک می‌کنند که آب بیشتری را در خود نگه دارد و در نهایت پوست را صاف تر و نرم تر می کنند.

چگونگی عملکرد کرم ترمیم کننده پوست

این کرم سلول ها را تحریک به ساخت کلاژن جدید می کند و با تغییراتی که در چرخه سلولی به وجود می آورد و سرعت ترمیم و بازسازی پوست را افزایش می دهد.

این کرم ها دارای خواص آبرسان نیز می باشد و باعث جلوگیری از پوسته پوسته شدن و خشکی زخم  می شود. همچنین به علت وجود خواص ضد درد و ضد التهاب ، از درد و التهاب آن منطقه نیز می کاهد.

انواع کرم ترمیم کننده

  • ملایم : برای لکه ها و زخم های کوچک قابل استفاده می باشد.
  • متوسط : برای جای جوش ها و زخم های عمیق کاربرد دارد.
  • قوی : این نوع بیشتر پس از جراحی استفاده می شود و برای زخم های خیلی عمیق کاربرد دارد.

برندهای معتبر تولید کرم ترمیم کننده

سینره ، نئودرم ، درمالین ، لافارر ، هیدرودرم ، اون ، اوسرین ، مدیلن ، بایودرما ، سی گل ، ایگو ، ددوسنس ، سریتا ، الارو ، درمدن ، جی ، لکسیون ، اوریاژ ، ژنوبایوتیک ، میس ادن ، جی وان ، آردن ، نوکس ، پایوت ، ایو روشه ، ویشی ، باریج اسانس ، آون ، مورد ، لورآل ، ناکی ، مورد ، سیلکیا ، اوریفیلم ، نیوآ ، والنسی ، آرت دکو ، نوویدرم ، ژوونا ، آلسینا ، کیووی ، درمالیفت اوتی ، دکتر ژیلا و … از برندهای پر طرفدار و پرفروش کرم ترمیم کننده می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این کرم های کاربردی و قوی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید