قیمت خرید 44 مدل بهترین کرم ضد آفتاب با کیفیت

  • 4 تیر 1399
  • 0 نظر
  • admin

کرم ضد آفتاب محصولی در جهت مراقبت از شما در برابر نور آفتاب است. بهتر است از این کرم همیشه و بدون توجه به نوع و رنگ پوست خود استفاده کرد. از پیر و جوان و کودک تا مرد و زن فرقی نمی کند، همگی در معرض خطرات اشعه خورشید هستیم. به طور کلی با توجه به میزان قرار گیری شما زیر نور آفتاب، مقدار مصرف کرم نیز متغیر است. در حداقل ترین حالت باید کرم را به هر قسمت از بدن که در معرض آفتاب است، بمالید. حتی بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند حتی برای چند دقیقه خروج از منزل یا محل کار خود، از کرم ضد آفتاب غافل نشوید.

اهمیت کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب محصولی در جهت مراقبت از شما در برابر نور آفتاب است. قدمت این کرم به مصر باستان بر می گردد، جایی که از عصاره سبوس برنج و گل یاس برای کمک به محافظت از بدن در برابر آفتاب به کار گرفته می شد. شیمیدان ها اولین نوع تجاری را در سال ۱٩٣٦ اختراع کردند و از آن زمان تاکنون این محصول پیشرفت بسیاری داشته است به طوری که انواع جدید آن در برابر آب مقاوم هستند.

هر آنچه که باید درباره کرم ضد آفتاب بدانید

 

همانطور که میدانید نور خورشید دارای مقداری اشعه فرابنفش بوده و در صورت تابش مستقیم به پوست آسیب های بسیار خطرناکی از جمله لکه، چین و چروک و حتی سرطان را برای آن به وجود می آورد.

چه مواقعی از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم؟

بیشتر ما اهمیت کرم ضد آفتاب را فقط در ماه های تابستان و برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و آسیب دیدن پوست می بینیم، اما این مورد باید یک اقدام بهداشتی پیشگیرانه در طول سال باشد. بهتر است از این کرم همیشه و بدون توجه به نوع و رنگ پوست خود استفاده کنید. بعضی پرتوهای مضر آفتاب در فصول دیگر نیز به بدن شما آسیب می رسانند. حتی در روزهای ابری که نزدیک به 80 درصد از پرتوهای خورشید می توانند از میان ابرها بگذرند از این محصول مصرف کنید.

در شرایطی که کرم را به صورت صحیح مصرف نکنید اثرات کافی را روی پوستتان به جا نخواهد گذاشت. باید آن را مرتب و با فاصله ی چند ساعته تجدید نمایید. همچنین یک باور غلط دیگر نیز وجود دارد که بسیاری از افراد فکر می کنند استفاده از ضد آفتاب در هوای ابری لازم نیست، زیرا نور خورشید وجود ندارد اما باید بدانید که در هوای ابری نیز اشعه های مضر خورشید به زمین می رسند.

چه کسانی به کرم ضد آفتاب نیاز دارند؟

حتما تا به حال به فکرتان خطور کرده است که آیا به ضد آفتاب نیاز دارید یا خیر؟ آیا باید این موضوع را با یک متخصص مجرب پوست و مو و زیبایی در میان بزاریم؟ در جواب این سوال باید بگوییم که تمامی افراد بدون استثنا، نیاز به استفاده از این کرم دارند. همانطور که گفتیم استفاده منظم از کرم سبب محافظت از پوست در برابر اشعه مضر فرابنفش خورشید می‌شود و می‌تواند به جلوگیری از سرطان پوست کمک ‌کند، پس این موضوع را کاملا جدی بگیرید.

صرف‌ نظر از سن، جنسیت و حتی نژاد، خطر ابتلا به سرطان پوست برای هر کسی وجود دارد. در واقع، طبق آمار و احتمالات برآورد شده، از هر پنج آمریکایی، یک نفر در طول دوره زندگی خود در این کشور به سرطان پوست گرفتار می‌شود.

 

چه نوع کرم ضد آفتابی را باید استفاده کنید؟

سوال بسیار مهمی است. احتمالا از خودتان بپرسید در میان انواع مختلف کرم‌ ها بهترین مارک کرم ضد آفتاب کدام است؟ لازم است بدانید، آکادمی درماتولوژی آمریکا ویژگی های یک کرم ضد آفتاب مناسب را در این موارد خلاصه می کند:

طیف گسترده باشد و از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت کند،
دارای spf 30 یا بالاتر باشد،
در برابر آب مقاوم باشد.
ضدآفتاب‌هایی که ویژگی‌های ذکر شده را داشته باشند، به خوبی از پوست شما در مقابل آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست و سرطان پوست محافظت می‌کند. با این حال، بهترین ضد آفتاب به تنهایی نمی‌تواند به طور کامل از پوست شما محافظت کند و بهتر است پیش گیری و در معرض خورشید بودن را کاهش دهید.

توجه به Spf موجود در کرم ها

میزان spf موجود در یک کرم ضد آفتاب مشخص می کند که این کرم تا چه اندازه توانایی مراقبت از پوست شما را در برابر اشعه خورشید دارد. spf میزان متغیری در انواع کرم ها دارد. مثالا شخصی که بدون استفاده از کرم در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد، تقریبا بعد از 20 دقیقه دچار آفتاب سوختگی می شود، در صورتی که اگر همان فرد از کرم ضد آفتاب دارای spf 15 استفاده می نمود 20 دقیقه دیرتر دچار همان آفتاب سوختگی می شد. در حقیقت با استفاده از یک ضد آفتاب 92 درصد از اشعه های مضر آفتاب کاهش می یابد.

کرم ضد آفتاب را در چه مناطقی از بدن استفاده کنیم؟

کارشناسان توصیه می کنند صبح ها قبل از پوشیدن لباس خود، کرم را به تمام بدن بمالید. در این صورت اگر لباس شما تغییر کند یا آن ها را از تن در بیاورید از پوست شما محافظت می شود. به طور کلی با توجه به میزان قرار گیری شما در زیر نور آفتاب مقدار مصرف کرم نیز متغیر است. در حداقل ترین حالت باید کرم را به هر قسمت از بدن که در معرض آفتاب است، بمالید. بعضی نقاط بدن که ممکن است از قلم بیفتند شامل نوک و پشت گوش ، پشت گردن، قسمتی از پوست سر شما (در خط قسمت)، بالای پاها و پشت زانوها می باشند.

مدت زمان ماندگاری کرم های ضد آفتاب

متخصصان پوست توصیه می‌کنند که نه تنها در تابستان بلکه کل سال و در هنگام خروج از منزل از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید. اگر هر روز و به مقدار کافی از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید، نباید از تیوپ کرم شما چیزی باقی بماند. اگر کرم ضدآفتابی داشتید که برای مدتی استفاده نکرده‌اید، دستورالعمل‌هایی که در زیر آمده را دنبال کنید:

طبق مصوبه سازمان غذا و داروی آمریکا، کرم‌های ضدآفتاب باید اثربخشی خود را برای حداقل سه سال حفظ ‌کنند.
بسیاری از کرم‌های ضدآفتاب دارای تاریخ انقضا هستند. اگر تاریخ انقضای کرم شما گذشته است، از آن استفاده نکنید و آن را دور بریزید.
اگر روی کرم ضدآفتابی که خریده‌اید، تاریخ انقضا درج نشده است، تاریخ خریداری کرم را روی جلد آن بنویسید. به این شکل شما می‌دانید چه زمانی باید آن را دور بریزید.
اگر تاریخ انقضای کرم ضد آفتاب گذشته باشد، نشانه‌هایی مانند تغییر رنگ و میزان غلظت کرم قابل مشاهده خواهد بود و شما باید آن را دور انداخته و یک ضدافتاب خوب جدید خریداری کنید.

لیست محصولات منتخب

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی الارو مدل Caramel Doux حجم 40 میلی‌لیتر

کرم ضد آفتاب الارو (Ellaro) با رنگ کاراملی برای پوست ‌های چرب، علاوه بر ضد آفتاب مناسب، به عنوان کرم پودری با پوشانندگی بالا و محافظی منحصر به فرد گزینه بسیار خوبی برای این افراد است.

کرم ضد آفتاب سینره SPF50 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب سینره SPF50 مناسب پوست‌های چرب ، دارای محفظه تیوپی بوده و به ‌خوبی پوست شما را دربرابر اشعه UV محافظت می کند. این کرم همچنین می‌تواند پوست شما را دربرابر پیری زودرس و ایجاد لکه‌های پوستی به بهترین شکل مقاوم سازد.

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب سینره در حجم 50 میلی لیتر مناسب پوست‌های چرب ، دارای محفظه تیوپی بوده و به ‌خوبی پوست شما را دربرابر اشعه UV محافظت می کند. این محصول مناسب پوست های خشک و معمولی می باشد.

 

کرم ضد آفتاب ژنو بایوتیک مدل Sun3 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب ژنو بایوتیک مدل Sun3 در حجم 50 میلی لیتر دارای محفظه تیوپی، مناسب برای پوست‌های معمولی، پوست‌های خشک

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Normal To Dry SPF50 حجم 40 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب ژنوبایوتیک با SPF50 و در حجم 50 میلی لیتر دارای ساختاری سبک است و بر روی پوست حالت چرب و براق ایجاد نمی کند و حتی باعث مات شدن پوست هم می‌شود. این محصول ضد آب و ضد تعریق بوده و سرشار از ویتامین های مفید برای جلوگیری از پیری زودرس است.

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone SPF50 حجم 40 میلی لیتر

SPF50 مناسب برای پوست‌های بسیار حساس و روشن و همچنین چرب، طراحی شده و برای این نوع پوست مفید است.

کرم ضد آفتاب الارو سری Foundation Effect مدل High Protection حجم 40 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب الارو سری Foundation Effect دارای اثر کرم‌ پودری است که می‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌ های مضر نور خورشید محافظت کند و هم کاربردی مشابه کرم ‌پودر و آرایشی داشته باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون با رنگ طبیعی + SPF50

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون با رنگ طبیعی + SPF50 در حجم 50 میلی لیتر دارای محفظه تیوپی

کرم ضد آفتاب مردانه سینره حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب مردانه سینره در حجم 50 میلی لیتر مناسب انواع پوست با SPF 40 دارای محفظه تیوپی

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Medium

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Medium در حجم 40 میلی لیتر ساخت ایران مناسب انواع پوست

فلویید ضد آفتاب و ضد چروک لانسون مدل Multi action شماره 1 حجم ml 40

فلویید ضد آفتاب و ضد چروک لانسون مدل Multi action شماره 1 حجم 40 میلی لیتر، مناسب برای پوست‌های چرب، پوست‌های مختلط

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Light

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Light در حجم 40 میلی لیتر، مناسب پوست های چرب

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف، محافظت پوست شما در برابر اشعه UVA و UVB با قدرت حفاظتی بالا است.

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 در حجم 50 میلی لیتر، حاوی ویتامـین E بوده و در مقابل اشعه های UVA و UVB از پوست شما به خوبی مراقبت می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی الارو حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی الارو حجم 40 میلی لیتر، مناسب انواع پوست با محفظه نگه دارنده تیوپی، از پوست شما در مقابل اشعه های UVA و UVB به خوبی مراقبت می کند.

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Photoderm Max حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Photoderm Max حجم 40 میلی لیتر، با محفظه نگه دارنده تیوپی، از پوست شما در مقابل اشعه های UVA و UVB به خوبی مراقبت کرده و مناسب انواع پوست خشک است.

کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf30 حجم 30 گرم

کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf30 حجم 30 گرم، با بیش از 95% محافظت در مقابل طیف وسیعی از طول موج های نور خورشید (UVA و UVB) با فیلتر های شیمیایی و فیزیکی متعدد ،برای پوست های معمولی تا خشک مناسب بوده و ترکیبات بسیار قوی دارد.

کرم ضد آفتاب نرمال سینره SPF60 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب نرمال سینره SPF60 حجم 50 میلی لیتر، با محفظه نگه دارنده تیوپی، از پوست شما در مقابل اشعه های UVA و UVB به خوبی مراقبت کرده و فاقد چربی و پارابن می باشد.

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم مدل Matex Tinted SPF50

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم مدل Matex Tinted SPF50، مناسب انواع پوست، با محفظه نگه دارنده تیوپی، از پوست شما در مقابل اشعه های UVA و UVB مراقبت کرده و سرشار از ویتامین E می باشد.

کرم ضدآفتاب اریکه مدل 50 OIL FREE tinted SPF حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم ضدآفتاب اریکه مدل 50 OIL FREE tinted SPF حجم ۵۰ میلی لیتر، با محفظه نگه دارنده تیوپی، مقاوم در مقابل اشعه های UVA و UVB مناسب پوست چرب

کرم ضد آفتاب مردانه سی گل سری Men pro حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب مردانه سی گل سری Men pro حجم 50 میلی لیتر مناسب برای انواع پوست، حاوی عصاره، با نوع محفظه نگه دارنده تیپوپی

کرم ضد آفتاب آنتی آکنه سان سیف

کرم ضد آفتاب آنتی آکنه سان سیف مناسب برای پوست های چرب، حاوی عصاره با محفظه نگهدارنده تیوپی

کرم ضد آفتاب سینره مدل Medium Coverage حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب سینره مدل Medium Coverage حجم 50 میلی لیتر مناسب برای انواع پوست، حاوی عصاره، با نوع محفظه نگه دارنده تیپوپی

کرم ضد آفتاب آردن مدل Without Color مقدار 50 گرم

کرم ضد آفتاب آردن مدل Without Color مقدار 50 گرم مناسب برای انواع پوست، حاوی عصاره، با نوع محفظه نگه دارنده تیپوپی

کرم ضد آفتاب بی رنگ ام کیو مدل INVISIBLE حجم 55 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب بی رنگ ام کیو مدل INVISIBLE حجم 55 میلی لیتر مناسب برای پوست های چرب، حاوی عصاره با محفظه نگهدارنده تیوپی

کرم ضد آفتاب رنگی شون مدل Beige Tinted SPF50 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی شون مدل Beige Tinted SPF50 حجم 50 میلی لیتر مناسب برای پوست های چرب، حاوی عصاره با محفظه نگهدارنده تیوپی و در مقابل اشعه های UVA و UVB از پوست شما به خوبی مراقبت می کند.

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30 حجم 65 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30 حجم 65 میلی لیتر مناسب برای پوست‌های معمولی، انواع پوست ها، پوست‌های مختلط با محفظه نگهدارنده تیوپی

کرم ضد آفتاب رنگی درمالیفت مدل Sunlift SPF50 بژ روشن حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی درمالیفت مدل Sunlift SPF50 بژ روشن حجم 40 میلی لیتر مناسب برای پوست های چرب، حاوی عصاره با محفظه نگهدارنده تیوپی و در مقابل اشعه های UVA و UVB از پوست شما به خوبی مراقبت می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی بیودرما مدل Golden colour حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی بیودرما مدل Golden colour حجم 40 میلی لیتر مناسب برای پوست‌های معمولی، پوست‌های خشک، پوست های حساس

کرم ضد آفتاب الارو مدل Teinte Fonce حجم 50 میلی‌لیتر

کرم ضد آفتاب الارو مدل Teinte Fonce حجم 50 میلی‌لیتر مناسب برای انواع پوست، حاوی عصاره، با نوع محفظه نگه دارنده تیپوپی

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه