تو زیبا

خرید 36 مدل کش مو زیبا و شیک [ قیمت ارزان ] فوق العاده عالی و جدید

کش مو یک اکسسوری مو برای بانوان است که کمتر خانمی است که از آن استفاده نمی کند ! خرید یک کش موی زیبا بیشتر از هرچیزی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد اما خب نکاتی هم برای خرید این اکسسوری پرکاربرد وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست.

اکثر خانم ها ساعت ها موهای خود را با کش می بندند پس در نتیجه انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در سلامت موها نیز نقش دارد.

کش موی پارچه ای

کش موی پارچه ای جزء راحت ترین و بهترین کش هاست زیرا هم به راحتی شسته می شود و هم در مدل های زیبا و شیک طراحی و تولید می شود .

اگر از کش مو به عنوان یک جمع کننده موی معمولی استفاده می کنند بهترین انتخاب برای شما کش موی پارچه است زیرا به راحتی روی موها بسته می شود.

کش مو

کش موی پلاستیکی

این مدل ها در سایز و اندازه های مختلفی تولید می شوند و کاربرد بسیاری دارند برای مثال کش های ریز معروف به چهل گیس برای بافت مو بهترین گزینه می باشد.

خانم ها از پخش شدن موهایشان در مدت زیاد احساس خستگی می کنند و سعی می کنند موهایشان را به کمک کلیپس و یا کش جمع کنند. اگر کش مو را سفت و محکم ببندند به موهایشان آسیب وارد می شود در این مواقع بیشترین فشار روی موهایی که در قسمت جلوی سر وجود دارد وارد می شود.

تصور کنید موهایتان را با استفاده از یک گیره و یا کش جمع کرده اید و برای اینکه ظاهری آراسته به موهایتان بدهید تا حد ممکن موها را می کشید، این فشار باعث می شود به مرور زمان آسیب های جدی به پیاز مو وارد شود و حتی به یکباره با ریزش مو مواجه شوید. جالب است بدانید بیشتر ریزش مو در خانم ها در قسمت جلوی سر ست و دلیل آن استفاده از کش و گیره های نامناسب است که با استفاده از آن مو ها تحت فشار قرار می گیرند.

این که وزن گیره یا کش مو چه اندازه ای باشد اهمیت زیادی دارد اگر کش و گیره مو سنگین باشند سبب ریزش مو می شوند. کش مو باید سبک باشد چون در این صورت مو ها تحت فشار قرار نمی گیرند و به اصطلاح کنده نمیشوند.

علت های دیگری هم هستند که باعث ریزش مو ها می شوند، یکی از این علت ها مربوط به شانه زدن مو ها می شود. هنگامی که مو ها محکم شانه زده شوند باعث ریزش آن ها می شود. سشوار کشیدن هم می تواند موجب ریزش مو ها شود اگر دائم موها سشوار کشیده شوند و درجه حرارت سشوار بالا باشد مو ها دچار ریزش می شوند.

در لیست زیر تعدادی از این کش موهای کاربردی و زیبا موجود است . شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید