تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین کفش روزمره زنانه شیک و راحت با قیمت ارزان

کفش روزمره زنانه یکی از خریدهای مهم و ضروری برای خانم هاست. همان طور که از نامش مشخص است این مدل کفش ها برای استفاده روزانه مناسب است و اگر ساعت ها آن را به پا کنید باز هم احساس راحتی می کنید. برخی خانم ها از کفش ورزشی برای روزمره استفاده می کنند اما بهتر است کفش روزمره تان را جدا از کفش ورزشی تان انتخاب نمایید.

نکات خرید کفش روزمره زنانه

راحتی

اولین نکته ای که در خرید کفش باید در اولویت قرار دهید این است که در نظر داشته باشید این کفش قرار است در طول روز با شما همراه باشد بنابراین کفشی که انتخاب می کنید در کنار زیبایی حتما باید راحت بوده و جنس خوبی داشته باشد بنابراین کفش هایی از جنس چرم بسیار مناسب می باشند.

فصل استفاده

کفش را با توجه به فصلی که در آن قرار دارید انتخاب کنید و بجز توجه به فصل باید به اندازه ی کفش نیز توجه شود یعنی امکان تنفس به پا را به خوبی فراهم کند.

پاشنه مناسب

پاشنه ی کفش در خرید اهمیت دارد زیرا اگر پاشنه ی کفش شما بیش از حد معمول بلند باشد پا را اذیت کرده و همچنین اگر کفش پاشنه نداشته باشد فرد بدون اینکه مسافت خاصی را طی کرده باشد احساس خستگی می کند بنابراین در خرید کفش بهتر است کفشی را انتخاب کنید که دارای پاشنه ی ۳ تا ۷ سانتی باشد زیرا این پاشنه ها نه بیش از حد بلند می باشند و نه کاملا تخت هستند که موجب خستگی شوند.

جنس کفش

چون شما در طول روز با این مدل از کفش ‌ها خیلی سر و کار دارید، پس باید از جنس باکیفیتی برخوردار باشد. بهترین جنس برای کفش‌ های روزمره، جنس چرمی می‌ باشد که بسیار مقاوم و نرم بوده و در آن احساس راحتی خواهید کرد.

کفی مناسب

کفی یک کفش مناسب باید نرم و ضخیم باشد تا در حین راه رفتن از شدت نازکی کفی کفش سنگ های موجود در کف زمین را حس نکنید.

سایز

کفش را دقیقا متناسب با سایز پاهایتان انتخاب کنید، بهترین زمان برای خرید کفش بعد از ظهر می‌باشد، چون صبح‌، پای انسان‌ مقداری ورم دارد و اندازه‌ ی واقعی را نشان نخواهد داد. اگر کفش انتخابی شما تنگ یا گشاد بود از خرید آن اجتناب نمایید، کفش دقیقا باید اندازه‌ی پای شما باشد، نه تنگ و نه گشاد.

در لیست زیر تعدادی از این کفش های روزمره زنانه موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید