تو زیبا

خرید 40 مدل کفش ورزشی زنانه جدید و شیک [ قیمت ارزان ] با کیفیت

کفش ورزشی زنانه برعکس نامش فقط برای ورزش کردن استفاده نمی شود. بسیاری از خانم ها در زندگی روزمره خود از مانتو اسپرت با کفش ورزشی استفاده می کنند . این نوع کفش ها به دلیل راحتی طرفداران زیادی دارند اما برای انتخاب یک کفش ورزشی مناسب باید با آگاهی کامل تصمیم گرفت.

تفاوت بین کفش ورزشی مردانه و زنانه

در اکثر مواقع تنها تفاوت بین مدل ‌های کفش ورزشی مردانه و زنانه، در اندازه و رنگ آن‌ها است. سایز کفش نه تنها به طول کفش بلکه به عرض کفش اشاره دارد. کفش‌های زنانه‌ی استاندارد با یک سایز باریک در مدل مردانه مطابقت دارند. امروزه، درک بهتری از نیاز به مواد مختلف و تناسب برای مدل زنانه‌ی یک کفش ورزشی با احتساب تفاوت‌های حجم و هم‌چنین مکانیکی وجود دارد.
به طور کلی، زنان میانگین وزن کمتری دارند و همانند کفش مردان نیاز به ضربه‌گیر محکم ندارند. کفش ورزشی زنان در پاشنه باریک‌تر و در جلوی پا بازتر هستند و چرم لایه سرپنجه کفش بهتر می‌تواند با آناتومی یک زن تطابق پیدا کند تا طرح‌های صاف ‌تر که برای پای مردان مناسب‌ تر هستند. برخی از افراد ممکن است به این نتیجه برسند که پای‌شان در کفش ورزشی که برای جنس مخالف طراحی شده راحت‌تر است، بنابراین مهم است  که زیاد روی این موضوع نمانیم و بر روی متناسب ‌ترین کفش ورزشی تمرکز کنیم.

نکات مهم خرید کفش ورزشی زنانه ( کتونی )

بهترین زمان برای خریدن هر نوع کفشی عصر است زیرا در این زمان پاها در بزرگترین حالت خود قرار دارند .کفش ورزشی که مقداری از پا بزرگتر باشد بهتر از آن است که برای پا تنگ باشد!!

حتما در فروشگاه کفش های خریداری شده را با جوراب (جورابی که قرار است با کفش ها بپوشید) امتحان کنید. مطمئن باشید اگر انتخاب درستی داشته باشید کفش ها شما را به دویدن و راه رفتن تشویق می کنند!!

اگر کفشتان راحت نیست از مرجوع کردن آن هراس نداشته باشید . راحتی شما به هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

کفش های ورزشی به چند دسته تقسیم می شوند؟

  • مینیمالیستی
  • ترنزیشنال
  • ماکسیمالیست

کفش مینیمالیستی

کفش ورزشی این گروه هیچ نوع بالشتک ضربه گیری ندارند، دارای کف‌های لاستیکی منعطف بسیار نازک و روکش‌های سبک و قالب تنفسی هستند. در تصویر زیر نمونه ای از این کفش ها را میبینید.

کفش زنانه

کفش ترنزیشنال

از این دسته کفش ورزشی به عنوان کفش ورزشی طبیعی هم یاد می‌شود، و کفش ورزشی این دسته تمایل به افت صفر بین پاشنه و نوک کفش دارد.

کفش زنانه

کفش ماکسیمالیست

در این نوع کفش ها مقدار زیادی مواد مصرف شده است تا کفش حالت ضربه گیر بیشتری داشته باشد و از پا در برابر خطر های احتمالی محافظت کند.

کفش زنانه

برندهای محبوب کفش ورزشی

ریباک ، آدیداس ، نایکی ، اسکچرز ، اسیکس ، سالومون ، مل اند موژ ، هامتو ، ای ال ام ، آلبرتینی ، پاما ، کانورس ، اسپرت من و ….. جزء برندهای محبوب کفش ورزشی هستند . در لیست زیر تعدادی از این کفش های زیبا و شیک را برای شما عزیزان آورده ایم تا با توجه به نیاز و بودجه بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید