تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین کلمن آب شیشه ای و پلاستیکی [مسافرتی] با قیمت ارزان

کلمن آب یکی از ضروری ترین وسایل پیک نیک ، گردش و سفر می باشد که سفر وگردش شما را لذت بخش تر خواهد کرد. کلمن آب برخلاف تصور عموم فقط برای سرد نگه داشتن مایعات کاربرد ندارد ؛بلکه امروزه بسته به عایق به کار رفته در آن برای گرم نگه داشتن نیز قابل استفاده است . در واقع از کلمن ها می توان برای حفظ دمای مایع درون آن به مدت طولانی استفاده کرد.

برای خرید محصولات کمپینگی مثل چادر مسافرتی ، سبد پیک نیک و … رعایت نکاتی، انتخاب درست تری را برای شما به ارمغان می آورد.

نکات مهم هنگام خرید کلمن آب

میزان ظرفیت

یکی از مهم ترین نکات خرید کلمن انتخاب ظرفیت درست آن است. برای انتخاب درست باید بسته به تعداد نفراتی که قرار است از آن استفاده نمایند توجه کنید . تولیدکنندگان برای جلب رضایت مشتری اقدام به تولید کلمن هایی با ظرفیت های متفاوت می کنند که شما می توانید از میان آن ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کلمن ها در ظرفیت هایی متفاوتی تولید می شوند ؛ از 1 لیتری که کوچکترین کلمن تا 20 لیتری که تقریبا بزرگترین کلمن مسافرتی می باشد.

جنس بدنه

برای کلمن های مسافرتی اغلب از پلاستیک فشرده برای تولید این محصول استفاده می کنند . برخی از مدل ها در قسمت بیرونی از استیل برای عایق بیشتر برای حفظ و نگه داری دمای محتویات داخلی آن بهره می گیرند.

کلمن های شیشه ای یا کریستالی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند که در مهمانی ها بسیار زیبا و چشم نواز است.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل دستبند مردانه چرم و استیل اسپرت [پرفروش] با قیمت ارزان

قابلیت حفظ دما

کلمن های متفاوت ، میزان زمان متفاوتی برای نگه داری دمای محتویات درون خود دارند . بهتر است هنگام خرید این نکته را از فروشنده بپرسید زیرا هرچه زمان حفظ دمای مایعات در یک کلمن بالاتر باشد ، کیفیت آن بهتر می باشد .

وزن نهایی

برای حمل و نقل راحت تر بهتر است یک کلمن سبک را انتخاب کنید زیرا پس از پرکردن آن ، وزنش نیز افزایش می یابد و کمی حمل و نقلش سخت می شود . اگر وزن اولیه محصول کم باشد شما برای حمل آن خیلی دچار زحمت نمی شوید.

دسته و پایه

نکته بعدی در انتخاب کلمن آب دسته دار و پایه دار بودن آن است ؛ محصول دسته دار برای حمل و نقل کمک شایانی به شما می کند . همچنین کلمنی که پایه دارد به شما این امکان را می دهد که ارتفاع آن را از سطح زمین بالاتر آورده و لیوان مورد نظرتان را زیر شیر قرار داده و به راحتی از آن استفاده نمایید.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید