تو زیبا

خرید 36 مدل کوله پشتی زنانه شیک و فانتزی [چرم و پارچه ای] و با قیمت ارزان

کوله پشتی زنانه یکی از کیف های جذاب و خاص برای خانم هاست. برای خرید این کیف زیبا دانستن چند نکته خالی از لطف نیست .

اندازه و جیب کوله پشتی

هنگام خرید کوله پشتی به این نکته توجه کنید که چه چیزهایی را قرار است در آن ، جا کنید برای مثال اگر قرار است لپ تاپ یا تبلت تان را درون آن بگذارید باید قسمت مخصوصی داشته باشد و آن قسمت دقیقا اندازه لپ تاپ یا تبلت شما باشد. علاوه بر آن ممکن است نیاز به جیب مخصوص برای تلفن همراه ، قسمت نگهداری غذا ، جیب مناسب برای خودکارها و اشیای کوچک و یا نیاز به نگهدارنده بطری آب داشته باشید.

کوله پشتی زنانه

جنس کوله پشتی

جنس کوله پشتی در واقع تعیین کننده ماندگاری و وزنی است که آن کوله پشتی قادر به حمل آن است. کوله های با جنس پلاستیکی ماندگاری و دوام بیشتری دارند ، اما کوله پشتی هایی که از چرم تهیه شده اند عمر مفید بیشتری خواهند داشت.

مزیت کیف های چرم عمر مفید بالای آن است اما دو نکته منفی آن قیمت بالا و وزن بیشتر نسبت به جنس های دیگر است.

همچنین کوله پشتی های پارچه ای نیز وجود دارد که با توجه به سلیقه خود قادر به انتخاب آن هستید.

راحت بودن با کوله پشتی 

راحتی مهم ترین عامل در انتخاب یک کوله پشتی است. کوله پشتی با یک پانل پشتی راحت ، کمربند کتفی و کمربند برای دور باسن ، وزنش را در کل بدن توزیع می کند. بندهای شانه قابل تنظیم برای حصول اطمینان از این که کوله به راحتی می نشیند و فشار را بر پشتتان کاهش می دهد، مناسب است.

کانتور و لایه های پشتی از شکل طبیعی پشت کمر شما می تواند حمایت کند. شکل آن اجازه می دهد تا یک قوس طبیعی برای اطمینان از درد پشت ایجاد کند. کمربندهای دور باسن از کمر و شانه ها جدا می شوند و بخش بزرگ تری از بار را روی ماهیچه پا قرار می دهند ،به شما این امکان را می دهد که بارهای سنگین تر را برای مدت طولانی حمل کنید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین ماسک صورت [قوی و موثر] ارزان قیمت در بازار

بند های قابل تنظیم

قابل تنظیم بودن بندهای کوله پشتی زنانه باعث می شود که امکان تنظیم بر اساس جثه هر شخص وجود داشته باشد و کوله پشتی به خوبی بر پشت و ستون فقرات بنشیند و باعث وارد شدن فشار بر ستون فقرات و کمر نشود. اگر کوله پشتی به خوبی بر پشت شما محکم نشود و مدام در حال تکان خوردن باشد ممکن است باعث کمر درد و مشکلات ستون فقرات شود ، مخصوصا اگر کوله پشتی سنگین باشد.

طرح کوله پشتی

انتخاب طرح و رنگ آن بسته به سلیقه شما هر مدلی می تواند باشد. اما این نکته را در نظر بگیرید که رنگ های خنثی به راحتی با بقیه لباس ها اعم از مانتو ، شال ، شلوار و … ست می شود . پس بهتر است برای انتخاب رنگ کوله از رنگ های خنثی مثل سفید ، سیاه ، طوسی ، خاکستری و … استفاده کنید.

امروزه طرح های چاپی از محبوبیت بیشتری بین جوانان برخوردار هستند.

در لیست زیر تعداذی از این کوله های زیبا و شیک موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید