تو زیبا

خرید 40 مدل کیف مردانه دوشی و دستی چرم و پارچه ای [پرفروش] با قیمت ارزان

کیف مردانه یکی از اشیایی است که آقایان برای حمل مدارک و وسایل خود به آن نیاز دارند . برای خرید این وسیله بهتر است نکاتی را رعایت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکات مهم خرید کیف مردانه

اندازه و وزن

اولین نکته برای انتخاب یک کیف مناسب توجه به اندازه و وزن آن است . شما باید با توجه به نیاز خود کیفی را انتخاب کنید که تمام وسایل مورد نیازتان در آن جا شود اما وزن زیادی نداشته باشد. برای سهولت در حمل توجه به این نکته کاملا ضروری است.

جنس کیف

کیف های مردانه از موادی مختلفی ساخته می شوند اعم از چرم طبیعی ، چرم مصنوعی ، پارچه ، برزنت و … ! شما با توجه به نیاز و بودجه خود می توانید هر یک از این جنس ها را انتخاب کنید. ناگفته نماند چرم طبیعی بهترین جنس برای کیف زنانه و مردانه می باشد اما نسبت به سایر مدل ها قیمت بالاتری دارد اما شما با خرید یک کیف چرم سال ها می توانید از آن استفاده کنید.

تعداد جیب ها

کیف ها دارای جیب های داخلی و خارجی مختلفی هستند که نیازهای شما را برآورده می کنند . این که چه تعداد جیب داخل و خارج کیف شما باشد بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل میز ناهار خوری کم جا و جدید [مدرن و تاشو] با قیمت ارزان

نحوه حمل کیف

کیف های مردانه شامل دوشی (شانه ای) و دستی می شود که شما باید هنگام خرید به آن توجه نمایید. برخی از مدل ها هم دسته کوتاه دارند و هم دسته بلند که شما با خرید آن ها می توانید از هر دو مدل استفاده کنید.

نوع بسته شدن کیف

کیف شما می تواند هم بصورت زیپی و هم بصورت قفل دار بسته شود. این که کیف مورد نظرتان به چه سبک و سیاقی بسته شود موضوعی است که بایستی شما با در نظر گرفتن ارزش اشیاء و محتویاتی که در داخل کیف قرار داده اید، ‌انتخاب نمایید.

راهنمای نگهداری از کیف مردانه

بهتراست هر چند وقت یک بار اقدام به تمیز نمودن کیف خود کنید. برخی از مدل ها که ضد آب می باشند را بهتر است شست و شو دهید.

از قرار دادن اجسام نوک تیز و جوهردار داخل کیفتان اجتناب کنید مگر این که آن ها را داخل محافظ قرار دهید.

در صورت پاره شدن و آسیب دیدن کیف فورا آن را به تعمیرکاران با تجربه بسپارید.

اگر کیفتان از چرم طبیعی است بهتر است از واکس های مخصوص استفاده کنید.

با توجه به ظرفیت کیفتان در آن وسایل قرار دهید و از گذاشتن وسایل بیش از ظرفیت خودداری کنید.

در لیست زیر تعدادی از این کیف ها از برندهای مختلف (درسا ، نوین چرم ، چرم مشهد و …) موجود است ، شما می توانید با  توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید