تو زیبا

خرید 35 مدل بهترین گوشواره نقره زنانه [فیروزه ، حلقه ای] با قیمت ارزان

گوشواره نقره زنانه جزء زیورآلات پر طرفدار بین خانم هاست . خرید این زیور تماما به سلیقه شما بستگی دارد اما دانستن چند نکته هنگام خرید به شما کمک می کند انتخاب درست تری داشته باشید . در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم.

برای خرید هر نوع زیوری از جمله انگشتر طلا ، گوشواره طلا و …. باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا انتخاب ایده آلی داشته باشید.

عیار گوشواره نقره

نقره با عیار 925 خالص ترین عیار نقره است و جواهراتی که عیارشان 925 است فقط از نقره با درصد کمی آلیاژ ساخته شده اند. اما عیارهای پایین تر علاه بر نقره، فلزات دیگری هم در ساخت آن ها به کار رفته است.

برخی فلزات که با نقره آلیاژ را تشکیل می دهند مثل نیکل ممکن است برای برخی خانم ها ایجاد حساسیت نماید ، یعنی ذاتا ممکن است خانمی نسبت به نیکل حساس باشد.

فرم صورت برای انتخاب گوشواره نقره

گوشواره نقره زنانه را معمولا بر اساس فرم صورت میخرند زیرا عقیده بر این است که صورت همه ایده آل نیست و هدف استفاده از گوشواره ها هم کمک به ایده آل نشان دادن فرم صورت است. در ادامه به شما کمک میکنیم تا بر اساس فرم صورت اقدام به خرید گوشواره طلا کنید.

صورت بیضی

کسانی که صورت بیضی شکل دارند، معمولا صورتشان کشیده است. این افراد باید گوشواره ای بگیرند که کشیدگی صورتشان را کاهش دهد. خانم هایی که صورت کشیده دارند گوشواره های این مدلی بخرند بهتر است: گوشواره دایره ای ، مثلثی ، مربعی .

پیشنهاد:
خرید 40 مدل [بهترین] رول ضد تعریق خوش بو مردانه و زنانه با قیمت ارزان

صورت گرد

این صورت ها جذابیت خاصی دارند اما اگر در انتخاب گوشواره برای آن ها دقت نکنند ممکن است هارمونی صورتشان بر هم بخورد. باید مدلی انتخاب کنند که از گردی صورتشان کاسته شده و کمی کشیده به نظر برسد. اگر صورت گردی دارید این مدل گوشواره بخرید: گوشواره آویزان ، اشکی ، لوستری ، بلند ، فلت .

صورت مستطیلی یا مربعی

صورت های نرمال یا ایده آل معمولا ترکیبی از فرم های گرد و کشیده هستند. و هدف از استفاده از جواهراتی مثل گوشواره نقره معمولا نرمال و ایده آل کردن صورت یا نزدیک کردن به یک فرم ایده آل است. صورت های مستطیلی را نیز باید به این شکل متمایل کرد. گوشواره ها یکی از راه حل های ایده آل نشان دادن صورت های مستطیلی هستند. خانم هایی که صورت مستطیلی دارند این مدل گوشواره را خریداری کنند بهتر است : گوشواره های گرد و دایره ای ، اشکی ، حجیم و پهن .

صورت قلبی 

صورت های قلبی شکل معمولا پیشانی پهن و بلند داشته و فک و چانه باریک، کشیده یا درازی دارند. ما میتوانیم با کمک جواهرات مختلف کاری کنیم که این فرم صورت به صورت های ایده آل نزدیک شود. برای مثال میتوان با کمک برخی گوشواره ها کاری کرد که چانه این افراد کمی پهن به نظر برسد تا ظاهر زیباتری پیدا کند. خانم ایی که صورت قلبی شکل دارند این مدل گوشواره بخرند: گوشواره آویزان با انتهای پهن ، مثلثی ، اشکی ، لوستری .

در لیست زیر تعدادی از این گوشواره های نقره زیبا و شیک با قیمت ارزان موجود است، شما می توانید با توجه به سلیقه و فرم صورت بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید