تو زیبا

خرید 46 مدل گیره مو شیک و فانتزی [ قیمت ارزان ] جدید و زیبا

گیره مو یک اکسسوری جذاب و زیبا برای مو می باشد . هر چند در بیشتر اوقات گیره مو جنبه تزیینی دارد اما برای جمع کردن مو هم کاربرد دارد . گیره ها در انواع مدل های شیک و جذاب تولید می شود که جنس و طرح آن بسیار متنوع است. اغلب متریال به کار رفته برای تولید گیره مو فلز ، پلاستیک ، پارچه و سنگ و مروارید تزیینی می باشد .

پیشنهاد:
خرید 34 مدل [بهترین] فر کننده مو ایرانی و خارجی با قیمت ارزان در بازار

انواع گیره مو 

گیره انبری : این مدل گیره مانند انبر می باشد و برای بستن موها بسیار مناسب است اغلب روی این مدل گیره را با مروارید و پارچه و دیگر سنگ ها تزیین می کنند اما این دلیل بر این نیست که گیره انبری ساده استفاده نمی شود !

گیره تق تقی: این مدل گیره ها که از قدیم استفاده از آن مرسوم بود هنگام بسته شدن صدای تق می دهد . اغلب دختران کوچک از آن استفاده می کنند اما برخی علاقه خاصی به آن دارند و بیشتر اوقات روی موهایشان از این مدل گیره ساده وجود دارد.

گیره مو

چند نکته مهم برای مراقبت از مو

از نرم کننده مو استفاده کنید :

تار‌ موها پوششی به نام کوتیکول دارند. کوتیکول پوشش خارجی مو است و از روی هم قرار گرفتن سلول‌های مرده تشکیل شده است . نقش اصلی کوتیکول ، استحکام بخشیدن و مراقبت از موی سر است.

وقتی موها رطوبت کافی ندارند، کوتیکول باز می‌شود تا رطوبت مورد نیاز از هوا وارد مو شود. برای همین است که معمولاٌ بعد از حمام موها وزدار می‌شوند.

پس، از یک نرم کننده‌ی مناسب مو استفاده کنید که حاوی عناصر آبرسان مو مانند روغن نارگیل باشد. نرم کننده را از وسط ساقه تا نوک موهای خود بزنید. هیچ وقت آن را به ریشه‌ی موهایتان نزنید.

از ماسک مو استفاده کنید : 

اگر موی شما به دلیل رنگ کردن یا حرارت زیاد آسیب دیده، بهتر است، به جای نرم‌کننده از انواع ماسک مو استفاده کنید.
ماسک مو نسبت به نرم کننده از ذره‌های کوچکتری تشکیل شده، برای همین، به راحتی به ساختار مو نفوذ می‌کند و بهتر می‌تواند مواد مغذی را به مو برساند.

در لیست زیر تعدادی از این گیره مو های جذاب و شیک موجود است شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین و شیک ترین انتخاب را داشته باشید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید