تو زیبا

خرید 30 مدل دستکش زنانه شیک و جدید [با قیمت ارزان] و فوق العاده باکیفیت

دستکش زنانه یک اکسسوری برای خانم هاست که در همه فصول قابل استفاده می باشد . برای خریدن دستکش دانستن چند نکته خالی از لطف نیست.

دستکش‌ ها انواع مختلفی دارند و برای محافظت از دست کاربران در برابر عواملی مانند سرما ، بریدگی ، ضربه و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستکش مناسب فصل سرد

با سرد شدن هوا لباس‌ های زمستانی اعم از بوت و پالتو و … به کمک شما می ‌آیند و شما را از سرما حفظ می ‌کنند. دست‌های شما در زمستان در معرض سرما و آسیب بیشتری هستند و به همین دلیل شما به یک جفت دستکش مناسب در این فصل نیاز دارید تا دست ‌های خود را از سرما و یخ زدگی و آسیب به پوست دست محافظت کنید.

دستکش ساده

اگر محیط زندگی شما خیلی سرد نمی‌شود و فقط به دنبال گرم نگه داشتن دستانتان در هوای خنک بیرون از منزل هستید یک جفت دستکش ساده از جنس پشم برای شما کافی است و در عین گرم ماندن راحت نیز خواهید بود.بلندی دستکش بسته به نیاز شما قابل تعویض می باشد.

دستکش دولایه

اگر در محیط مرطوبی زندگی می‌کنید و یا در هوای سرد و مرطوب باید بیرون از منزل بروید به دستکشی نیاز دارید که همزمان هم گرم باشد و هم دستان شما را از رطوبت حفظ کند. یک دستکش دولایه این کار را به خوبی برای شما انجام خواهد داد.

دستکش‌های کشی

گاهی وقت‌ها یک دستکش ساده نیز بیش از آن چیزی است که شما نیاز دارید به کمک شما می آید. در این شرایط یک جفت دستکش کشی به کمک شما خواهد آمد و لایه‌ای مناسب روی دستان شما خواهد بود که آن را از هوای سرد بیرون محافظت خواهد کرد.

دستکش چرم

اگر می‌خواهید شیک باشید به دستکش شیک و رسمی نیاز دارید ، دستکش چرم این ویژگی را دارد. این دستکش‌ها کلاسیک محسوب می‌شوند و معمولا آستری پشمی دارند که دستان شما را به خوبی گرم نگه می‌دارند.

دستکش زنانه

دستکش آستردار

این مدل دستکش زنانه بیشتر از سایر مدل ها دستان شما را گرم نگه می دارد . اکثرا برای اسکی از این مدل استفاده می کنند.

در لیست زیر تعدادی از این دستکش های زیبا و شیک (بافتنی ، چرم ، نخی)موجود است، شما می توانید با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید